Bireysel Gelişim Eğitimler:

Milli Takım Antrenörleri Eşliğinde Bireysel Basketbol ve Özel Eğitimler. Sezona İyi Hazırlanmak, Yaşıtları Arasında Farkedilir Olmak ve Kendisini Geliştirmek İsteyenler İçin Ulusal ve Uluslararası Çalışmalar Yapmış Onlarca Üst Düzey Sporcu ve Milli Takım Sporcusu Yetiştirmiş, Onlarcaa Sosyal Sorumluluk Projeleri Yapmış Rol-Model ve Uzman Bir Ekip..

Temel Spor Beceri Eğitimleri:

Programımızın temelini; çocukların gelişim düzeyleri, gereksinimleri ve içinde yaşadıkları çevresel koşullar dikkate alınarak hazırlanmış hareket eğitimi, denge, kuvvet, koordinasyon, motor beceri gelişimine yönelik çalışmalar ve beceri gelişimine yönelik eğitimleri oluşturmaktadır. Farklı eğitim süreçleri oluşturularak onları bulundukları gelişim düzeyinden ulaşabilecekleri en üst aşamaya taşımak, sporun temelini oluşturan hareket ve becerileri kazanımlarına katkı sağlayarak deneyimsel başarabilme duygusunu yaşamaları bu programın en önemli hedeflerindendir.

Gelişim çağındaki çocukların sosyo-kültürel yapılarına bağlı olarak fiziksel ve kas gelişimleri farklılık göstermektedir.

Sürdürülebilir spor yaşamının tohumlarının atılacağı Temel Spor Beceri Eğitimlerinde, bilimin ışığı altında deneyimlerimiz ile çoklu branş becerilerinin gelişimine odaklanılarak geliştirilmiş çalışma programı ile çocuklarımız donamlı sporcular olarak yetişeceklerdir.

DENİZ YILDIZI HİKAYESİNE ADANMAK

     Yaşadığımız yüzyılda dünya küresel bir köye dönüştü. Böyle bir dönemde bireylerin yalnızca kendi kabuğunda yaşayarak dünyayı okuması mümkün değil.
    Kendi hayat kalitenizi yükseltmeyi düşündüğünüz kadar başkalarının da hayatlarına dokunmayı ve güzelleştirmeyi denediniz mi?
   Herkes sizinle aynı fırsatlara sahip değil. O fırsatı hiç yakalayamamış ya da o fırsat hiç uğramamış olabilir kendisine.
 

Spor Kulübü Hizmetleri:

DG Akademik Bünyesinde birçok şube ve eğitim programları ile gelecek nesillerin yaşamına ışık tutuyor. 

Basketbol Eğitimleri, Temel Spor Beceri Eğitimleri, Voleybol Eğitimleri, Futbol Eğitimleri, Uzak Doğu Sporları, Yaz ve Kış Kampları, Tam Gün Yaz Okulu Çalışmaları, Yüzme Eğitimleri ve Birçok Eğitim Programları İçin web Sayfamızı Ziyaret Edin

 

Turnuva Organizasyonları:

Ülkemizde yapılan en kapsamlı ulusal ve uluslararası turnuva organizasyonları, kurumsal organizasyon ve yarışmalar için 0 530 252 18 36 dan iletişime geçebilirsiniz

Taam Gün Yaz Spor Okulları:

Yaz Spor Okulları

Yaz sporları okulları birçok kişinin sporla tanıştığı ve kendini geliştirdiği yerler olarak ülke sporumuz açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Sosyal etkileşimin olduğu, farklı insanlarla tanışarak keyifli ve eğlenceli bir yaz dönemi çocuklarımızı bekliyor. Ülkemiz oldukça genç ve potansiyelli bir genç nüfusa sahip olmasına rağmen sportif anlamda hedeflediği noktanın oldukça gerisinde olduğu görülüyor. Ülkemizde okul dönemlerinde spor yapmanın oldukça zor olmasından dolayı yaz dönemi spor öğrenmede en önemli dönem olarak ön plana çıkıyor. DG Akademik olarak yaz aylarında, onlarca farklı spor branşında, alanında uzman eğitmenler eşliğinde eğitim ve çalışma imkanı sunuyoruz.