TED’Lİ BAYANLAR BOŞ DURMUYOR

TED'li bayanlar boş durmuyor

Antalya Koleji maçını da kazanarak galibiyet serisine bir yenisini daha ekleyen TED Ankara Kolejliler A Bayan Basketbol takımı play-off yolunda hızla ilerliyor

Antalya Koleji maçını da kazanarak galibiyet serisine bir yenisini daha ekleyen TED Ankara Kolejliler A Bayan Basketbol takımı play-off yolunda hızla ilerliyor Bayanlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde çizdiği başarılı grafikle dikkatleri üzerine toplayan TED Ankara Kolejliler play-off yolunda tam gaz ilerliyor. Antalya ekibini 83-73’lük skorla yenerek galibiyet serisine bir yenisini daha ekleyen Kolejliler, bu hafta sonu evinde oynayacağı Bursa Belediyesi maçına adapte oluyor. Oynadıkları son 5 maçı alarak iyi bir seri yakaladıklarını ifade eden TED Ankara Kolejliler A Bayan Basketbol takımı antrenörü Davut Güngör: “Her geçen gün sahada daha iyi duran ve kendine daha çok güvenen oyuncularım, kazandıkları tecrübeyle de rakiplerimizin korkulu rüyası olma yolunda. Çok genç olmalarına karşın çıktıkları her maçta tecrübeli oyuncular gibi oynamaya başlayan sporcularımla birlikte hedeflerimize her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Yoğun olan maç programımız daha iyiye gitmemize ve çalışmamız gereken özel antrenmanlardan da ödün vermemize neden oldu. Bu bizi biraz üzüyor. Çünkü bizler maç kazanmak değil öncelikle oyuncularımızı bireysel olarak en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz” diye konuştu.

BERİL BÜLBÜLOĞLU SAKATLANDI

TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü’nün başarılı ve genç oyuncusu Beril Bülbüloğlu’nun sakatlığının kendilerini çok üzdüğünü ifade eden Güngör sözlerine şöyle devam etti: “Türk Basketbolu ve TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü için çok önemli bir oyuncu olan Beril’in sakatlanması hepimizi üzdü. Gelecekte kendinden çok söz ettireceğine inandığım oyuncumuz, kısa bir süre basketbola değil sadece antrenmanlara ara verecek. Ama ben onun bu süreci çok iyi geçireceğine inanıyorum. Geriye 2 maçımız kaldı. İlk maçımız 14 Şubat günü saat 14.00’te Ankara MEB Spor Salonu’nda oynayacağımız. Bursa Belediyesi maçını da kazandığımız taktirde Play-offa kalmamız garanti olacak. Biliyoruz ki gerçek başarı zor olanı başarmaktır.”
http://www.klasspor.com/tr/haber/7438-TEDli_bayanlar_bos_durmuyor.html